Wpisy użytkownika .Wieczorkowa.handmade. z dnia 4 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

wieczorkowa
 
.Wieczorkowa.handmade.: Wczoraj przyszła moja przesyłka :D

Już wam pokazuję co w niej jest. Kupiłam malutkie foremki, wałek do rozwałkowywania modeliny i sylikon do tworzenia foremek.

Szczerze mówiąc, wszystko fajnie, gdyby nie to że sylikon zamiast być giętki, wysycha na kamień :(
Nie o takie coś mi chodziło.
Dla sprostowania, nie kupiłam go u Michuzi (jak zapewne większość pomyślała, bo głównie ona sprzedaje taki sylikon ;)), tylko na pewnej stronie internetowej, ale jestem prawie pewna że to taki sam sylikon. A jednak mój się nie sprawdza.
Chyba że własnie to jakis inny rodzaj, i poprostu tak ma być. Albo coś źle robię.
Sama nie wiem, ale obiecuję, że jak zrobię jakąś "zdatną" do użycia foremkę to wam pokaże :)

Póki co lecę lepić!
  • awatar Modeling Clay: Wydaje mi się że może złe proporcje dałaś do tego sylikonu.Ja co prawda nigdy nie używałam ale wydaje mi się że skoro są dwa składniki to sylikon jak sama nazwa wskazuje powinien być giętki i elastyczny.Pozdrawiam
  • awatar .Wieczorkowa.handmade.: @ModelinkiAdzi: być może, jednak dodaję wszystko w proporcji 1:1, tak jak i wszędzie piszą :( ale spróbuję zrobić innaczej, może to coś zmieni
  • awatar ana92pl: wiem gdzie kupowałaś, poznaję po pojemniczkach, ja też kupiłam, 3 opakowania duże i kasa na marnę, bo on jest twardy. michuzia teraz uzywa innego i jej jest faktycznie elastyczny. no cóż. musimy szukać dalej :) a nóż w końcu się uda znaleźć tą perełkę dzieki której praca będzie łatwiejsza, pozdrawiam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›