Wpisy użytkownika .Wieczorkowa.handmade. z dnia 24 marca 2012

Liczba wpisów: 1

wieczorkowa
 
Postanowiłam że na jakiś tydzień - dwa, zawieszę bloga.
Ale spokojnie, nie oznacza to, że lepienie przestało mi się podobać i zamierzam was opuścić. Pewnie zauważyliście, że ostatnimi czasy, dość rzadko dodaję wpisy.
Myślę, że poprostu tymczasowo trochę się "wypaliłam" jeśli chodzi o lepienie. Nie mam zbytnio chęci, pomysłów i czasu. Mam ochotę więc, trochę odpocząć od modeliny, żeby potem lepienie znowu było dla mnie przyjemnością a nie tylko obowiązkiem wykonania zamówienia.
W sumie moja tygodniowa - czy nawet większa -nieobecnośc nie będzie niczym nowym bo ostatnio i tak dość rzadko mam dla was coś nowego :P Ale poprostu nie chce po raz setny obiecywać że dodam jakiś post, czy coś ulepię.

Tak więc nie bójcie się o mnie, napewno do was wrócę - może nawet przez ten czas dodam jakieś posty. To już zależy czy będę miała pomysł i chęć dodać jakiś wpis.
Zawieszenie bloga brzmi dość kuriozalnie, więc przyjmijmy poprostu, że wyjeżdżam na jakiś czas i nie będę miała możliwośći dodawania wpisów ;)

Na koniec podaję kolejne piosenki które bardzo, bardzo lubię:

Crystal fighters - plage


Tom Vek - Aroused


A no i to wszystko tyczy się również zamówień - od tego również chcę odpocząć. Więc proszę o nie wysyłanie do mnie e-maili w sprawie kupna czegoś przez jakiś minimum tydzień :)
  • awatar pisarka Ever: hej mam kilka pytań :) bardzo podoba mi się robiona przez Ciebie biżuteria i zastanawiam się, w jaki sposób mogłabym coś od Ciebie kupić. Tzn. nie upatrzyłam sobie jeszcze niczego ;) Moje pierwsze pytanie polega właśnie na tym, jak mogłabym coś od Ciebie zakupić :) Drugie - czy ewentualnie mogłabym Cię poprosić, żebyś coś zrobiła, obejrzałabym zdjęcie i zdecydowała, czy chcę kupić?
  • awatar .Wieczorkowa.handmade.: @pisarka Ever: oczywiście że możesz coś ode mnie kupić, jednak jak napisałam w tym poście, będę przyjmować zamówienia dopiero za jakieś 2 tygodnie. A co do zamówienia dla Cibie, to zależy co byś chciała. Ogólnie najlepiej napisz do mnie za jakis czas na e-mail: zohelka@gmail.com :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›