Wpisy użytkownika .Wieczorkowa.handmade. z dnia 26 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 1

wieczorkowa
 
.Wieczorkowa.handmade.:
EDIT: nastąpiła mała zmiana planów...bransoletkę Harrego Pottera zamieniam w konkursie na donutową bransoletkę. Wiem, że dla niektórych to duży zawód...ale w związku z pewnymi okolicznościami *nie sprzedaję już bransoletek HP*. Oczywiście, zamówienia, za które już odebrałam pieniądze zostaną zrealizowane, ale pozatym nic więcej. No i oczywiście bransoletek z wszelkimi innymi książkami typu Zmierzch itd. również robić nie będe :(
Jest mi z tego powodu równie przykro co wam..ale niestety nic na to nie poradzę. Mam nadzieje ze mimo to zechcecie wziąć udział w Candy.


Kto wie jaki dziś dzień? :D
Dzisiaj właśnie mija mój pierwszy rok na pingerze :)
Strasznie się cieszę, że dotrwałam do tej pełnej daty. I sama nie mogę uwierzyć, że bawię się w to już tyle czasu!

Ale najbardziej chciałabym podziękować wam wszystkim za miłe słowa, komentarze, pomysły i przede wszystkim za obserwowanie mnie :)
Bez was tworzenie bloga i tych wszystkich modelinowych 'pierdółek' byłoby totalnie bezsensu. Sam fakt, że mogę się tu wam czymś nowym pochwalić, motywuje mnie do pracy.
Dlatego jeszcze raz chciałabym podziękować wszystkim moim 250 obserwującym + tym którzy obserwują mnie anonimowo ;)

Z okazji mojej blogowej rocznicy, pomyślałam sobie, że zorganizuję Candy :)
Tym razem nagród będzie trochę więcej, więc może i więcej osób skusi się na wzięcie udziału.

candy.jpg


Oto zasady:

1.Dodaj na swojego bloga oddzielny wpis z informacją o Candy. Wstaw powyższe zdjęcie, link to tej notki i link do mojego fanpage'u :

www.facebook.com/(…)100001582609272…

Oczywiście *osoby posiadające bloga na innym portalu* robią to samo co pingerowicze.

Osoby *nie posiadające bloga* proszę o tylko wstawienie linka do tego postu na swojego facebook'a oraz zrobienie printscreena ( żebym w razie wylosowania takiej osoby miała potwierdzenie, że spełniła ten punkt ;) )

2.Dodaj komentarz pod tym wpisem z chęcią zgłoszenia się, oraz *linkiem do swojej notki na blogu*.

Osoby *nie posiadające bloga* niech do komentarza dopiszą swój e-mail.

3.Pamiętaj sprawdzić wyniki losowania, które odbędzie się *1 czerwca*. Jeżeli wygrani nie zgłoszą się do mnie w ciągu tygodnia, losowanie zostaje powtórzone.


Pierwszą nagrodą jest oczywiście bransoletka z donutami oraz zawieszka czajnik. Drugą nagrodą są kolczyki sówki i zawieszka babeczka. A trzecią nagrodą są kolczyki ciasteczka :)

Myślę, że to na tyle i że wszystko jest jasne :)
Czekam więc na zgloszenia!
  • awatar kasiuta97: 1. Zgłaszam się :) kasiuta97.pinger.pl/m/12184974/candy Boże, pierwszy raz pierwsza jestem :D
  • awatar PanicGirl: Zgłaszam się i melduję wykonanie poleceń!:) http://purecatwalk.blogspot.com/2012/04/candy-u-wieczorkowej.html
  • awatar F.Ropuszella: Zgłaszam się też, choć bloga nie mam i czuję się cokolwiek obco w towarzystwie bloggerek. behemotka@onet.eu (Nigdy się nie odczepię. ^^)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (28) ›